OK

واکنش امباپه به نيمکت نشيني مقابل مارسي

کيلين امباپه که بازي ديروز PSG و مارسي را از روي نيمکت آغاز کرده بود ولي با ورود به ميدان گلزني کرد تا نقش مهمي در پيروزي تيمش داشته باشد مدعي شد يکي از رهبران اين باشگاه بزرگ فرانسوي است.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است کهبه گزارش "ورزش سه"، در جريان بازي پاري سن ژرمن و مارسي در قالب رقابتهاي لوشامپيونا که در استادولودروم شهر مارسي برگزار مي‌شد امباپه در نيمه‌ي دوم وارد زمين شد ولي تنها سه دقيقه بعد از ورود به ميدان، در دقيقه‌ي 65 گل اول بازي و تيمش را به ثمر رساند و در جريان گل دوم PSG که در دقيقه‌ي 90+5 توسط يوليان دراکسلر به ثمر رسيد هم نقش داشت.


ناظران و هواداران وقتي در ابتداي بازي متوجه شدند که امباپه نيمکت‌نشين شده است در بهت و حيرت فرو رفتند ولي توماس توخل سرمربي PSG بعد از بازي اعلام کرد علت اين اقدامش تنبيه امباپه به دليل تخطي از قوانين انضباطي باشگاه بوده چرا که امباپه و آدرين رابيو براي شرکت در جلسه‌ي درون‌تيمي قبل از بازي با تاخير حاضر شده‌اند.


اما امباپه ستاره‌ي  جوان فرانسوي PSG بعد از بازي درگفتگو با خبرنگاران وقتي با سوالهاي بسياري درباره‌ي نيمکت‌نشيني‌اش مواجه شد از انتقاد مستقيم از توماس توخل خودداري کرد ولي اذعان کرد که معتقد است در ترکيب PSG بازيکن مهمي است و قصد دارد نام خود را در تاريخ فوتبال ماندگارکند.


امباپه در گفتگو با Canal+ گفت:" يک تيم بزرگ به رهبرانش وابسته است چون رهبران هستند که بايد در لحظات حساس و کليدي يک‌تنه بار تيم‌شان را به دوش بکشند و نتيجه را تغيير دهند. من معتقدم که مي‌توانم نقش يک رهبر را به عهده بگيرم و اين کار را هم کرده‌ام. ما بايد به حرکت در مسير درست ادامه بدهيم. مارسي امروز نشان داد تيمي است که مي‌تواند با توپ کار کند. در زمين چند بار پيش آمد که کنترل بازي دست آنها بود و ما واقعاً به مشکل برخورده بوديم. من از اين بابت مارسي را تحسين مي‌کنم. ولي ما توانستيم موثرتر بازي کنيم و با يک پيروزي اين شهر را  ترک کنيم. ما بخت اول قهرماني هستيم و مي‌خواهيم نام خودمان را در تاريخ ثبت کنيم پس نبايد حتي يک بازي را دست‌کم بگيريم".

 

پاري سن ژرمن با اين پيروزي بار ديگر با هشت امتياز اختلاف در صدر جدول رده‌بندي لوشامپيونا قرار گرفت. PSG بعد از تاتنهام در دهه‌ي شصت ميلادي اولين تيمي است که در پنج ليگ بزرگ اروپايي، رقابتهاي يک فصل را با 11 پيروزي پياپي آغاز کرده است.

            
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/08/07

Bookmark and Share   شماره خبر :63909 تعداد بازدید :178

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload