OK

در مورد اختلاف مورينيو و پوگبا اغراق شده

ديديه دشان، سرمربي تيم ملي فرانسه، معتقد است که شايعات در مورد اختلاف بين پل پوگبا و ژوزه مورينيو، بيش از واقعيت بوده است.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که
به گزارش "ورزش سه"، پوگبا يکي از ارکان قهرماني فرانسه در جام جهاني بود اما در هفته هاي اخير، شايعات زيادي در مورد درگيري اش با مورينيو و احتمال جدايي از منچستريونايتد در ژانويه منتشر شد.

پوگبا که در پيروزي 3-2 شياطين سرخ مقابل نيوکاسل، يک پاس گل داد، اکنون در اردوي فرانسه براي دو ديدار مقابل ايسلند و آلمان است و دشان اعتقاد دارد که در مورد اختلافات او و آقاي خاص بزرگنمايي شده است.

 

 

 او به خبرنگاران گفت:" فکر مي کنم در اين مورد اغراق شده است. شايد بازي آخر آنها مقابل نيوکاسل را تماشا نکرديد چون مي توانستيد شاهد يک پوگباي فوق العاده باشيد.

فکر مي کنم ژوزه هم همان چيزي را ديد که من ديدم. اتفاقاتي رخ داد و فکر مي کنم مانند خيلي از موارد ديگر، ما آن را خيلي بزرگتر از آن چيزي که بود، تصور کرديم.

درست است که حقايقي وجود دارد و ممکن است که بعضي ها به نتيجه گيري هاي خاصي رسيده باشند. هيچ مشکلي در مورد پل وجود ندارد. من نمي خواهم در هيچ کاري دخالت کنم و وارد رابطه بازيکن با مربي اش شوم."


           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/07/17

Bookmark and Share   شماره خبر :63873 تعداد بازدید :214

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload