OK

کرواسي 0-0 انگليس: انتقامي در کار نبود

ديدار تيم هاي کرواسي و انگليس از سري رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا با تساوي 0-0 به پايان رسيد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است کهبه گزارش "ورزش سه"، دو تيم که در نيمه نهايي جام جهاني هم مقابل هم قرار گرفته بودند، در ديدار امشب در ورزشگاه خالي از تماشاگر ريه کا به مصاف هم رفتند و در نهايت در ديداري نه چندان جذاب، به تساوي 0-0 رضايت دادند.

انگليسي ها بازي را بهتر آغاز کردند و در دقايق ابتدايي توپ و ميدان را در اختيار داشتند اما موقعيت خاصي روي دروازه کرواسي ايجاد نشد. در ادامه بازي متعادل شد اما باز اين سه شيرها بودند که با پرس سنگين روي خط دفاعي کرواسي، بازي را در زمين حريف نگه داشته بودند.

بازي با همين روند ادامه داشت و موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد نمي شد. در دقيقه 37، چيزي نمانده بود که کرواسي روي يکي از اولين موقعيت هايش به گل برسد اما ضربه کراماريچ را جوردن پپکفورد با يک واکنش مناسب مهار کرد.

 

 

 

در دقايق پاياني بار ديگر اين انگليسي ها بودند که به تيم برتر ميدان تبديل شدند و هري کين مي توانست در دقيقه 44 قفل دروازه ميزبان را باز کند اما ضربه او به تير دروازه برخورد کرد و در نهايت اين نيمه بدون گل به پايان رسيد.

نيمه دوم را هم انگليس بهتر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که خيلي زود به گل برسند اما ضربه سر هري کين روي ارسال جوردن هندرسون، بار ديگر به تير دروازه برخورد کرد.

4 دقيقه بعد روي پاس خوب واکر، اين مارکوس راشفورد بود که صاحب موقعيت شد اما او نيز نتوانست از موقعيتش استفاده کند. برتري سه شيرها ادامه پيدا کرد و اين تيم صاحب يکي دو موقعيت نصفه و نيمه ديگر شد اما باز هم نتوانستند قفل دروازه حريف را باز کنند.

در ادامه بازي متعادل دنبال شد و هر چند هر دو تيم تلاش زيادي براي زدن گل برتري انجام دادند اما در نهايت توپي از خط دروازه ها عبور نکرد و بازي با تساوي 0-0 به پايان رسيد.           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/07/21

Bookmark and Share   شماره خبر :63883 تعداد بازدید :154

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload