OK

آرامش رادو بعد از شب جنجالي(عکس)

دروازه‌بان کروات پرسپوليس پس از ديدار پُر حاشيه‌اي که برابر سايپا تجربه کرد، با روحيه خوبي در تمرين تيمش حضور يافت.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که
به گزارش "ورزش سه"، بوژيدار رادوشوويچ که سومين فصل حضور در پرسپوليس را پشت سر مي‌گذارد، در ۹ مسابقه‌اي که تيمش در ليگ هجدهم انجام داده سه بار درون دروازه قرار گرفته و دو کلين‌شيت داشته که عملکردي بهتر از سال قبل براي او محسوب مي‌شود و مي‌تواند آمار بازي خود را تا پايان فصل هم بيشتر کند.

 

رادوشوويچ که در ديدار اخير پرسپوليس مقابل سايپا براي سومين مسابقه متوالي و ششمين بازي فصل ليگ روي نيمکت تيمش بود، در پايان بازي بيشتر از جريان آن خبرساز شد و مورد توجه رسانه‌ها و البته انتقادات شديد علي دايي، مربيان و تعدادي از بازيکنان سايپا قرار گرفت.

 

به گفته سايپايي‌ها رادوشوويچ بعد از پايان بازي به سمت محمدرضا سليماني رفته و با او درگيري پيدا کرده که همين مسئله موجب بروز تنش و درگيري در تونل ورزشگاه تختي شده و حواشي اين ديدار جنجالي را بيشتر کرده تا جايي که همچنان مصاحبه‌هاي زيادي از سوي اعضاي دو تيم عليه يکديگر مطرح مي‌شود.

 

با اين وجود دروازه‌بان کروات پرسپوليس پس از سپري کردن شب پُر حاشيه در ديدار مقابل سايپا، روز گذشته با روحيه‌اي بالا در تمرين سرخ پوشان حضور يافت تا نشان دهد اتفاقات آن مسابقه جنجالي را فراموش کرده و آماده رقابت دوباره با عليرضا بيرانوند است.

 

 

با توجه به عملکردي که بيرانوند درون دروازه پرسپوليس داشته بعيد است فعلا فرصت بازي دوباره به رادو به ويژه در مسابقه فينال ليگ قهرمانان آسيا برابر کاشيما آنتلرز ژاپن برسد، اما او با نمايشي که در سه بازي اين فصل داشته، نشان داده رقيب سرسختي براي گلر ملي پوش سرخ‌ها محسوب مي‌شود.


           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/08/07

Bookmark and Share   شماره خبر :63913 تعداد بازدید :189

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload