OK

شفر به استقلالي ها چه گفت؟

شکست برابر سپاهان در بازي بزرگ هفته دهم در حالي رقم خورد که مربي آلماني استقلال طاقت نياورد و قبل از ورود به رختکن با بازيکنانش جلسه اي برگزار کرد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، دريافت يک گل از کي روش استنلي در دقايق پاياني بازي با سپاهان کافي بود تا استقلال در روزي که مستحق شکست نبود، نتيجه اي تلخ برابر رقيب ديرينه خود از نصف جهان دست ها را به علامت تسليم بالا ببرد.


اين شکست اما براي وينفرد شفر اصلا قابل قبول نبود چون به اذعان سرمربي آلماني شاگردانش اصلا مستحق باخت نبودند و تنها روي اتفاق، بدشانسي و اشتباهات داوري با اين ناکامي روبرو شدند. سرمربي استقلال که طاقت رسيدن به رختکن براي صحبت با شاگردانش را نداشت اين بار در اقدامي جالب با بازيکنان در ورودي رختکن و مقابل ديدگان حاضران نشستي برگزار کرد تا کنجکاوي ها پيرامون صحبت هاي او با آبي هاي پايتخت به اوج خود برسد.


برخلاف پيش بيني ها شفر نه تنها از نمايش شاگردانش انتقاد نکرد بلکه به آنها بابت اتفاقات رخ داده در جريان بازي با سپاهان دلداري داد و گفت:« سرتان را بالا بگيريد چون شما مقابل سپاهان اصلا لايق شکست نبوديد. ما نمايشي بهتر از حريف داشتيم و اگر کمي شانس با ما يار بود الان مي توانستيم جشن پيروزي بگيريم. بهتر است از اين گونه بازي ها تجربه کسب کنيد چون در ادامه فصل راه طولاني پيش رو داريم و بايد از بازي هاي بزرگ اين چنيني با دست پر خارج شويم. بازي خوب اما بدون کسب امتياز اصلا در اذهان نمي ماند پس تلاش کنيد تا هم خوب بازي کنيد هم پيروز شويد».           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/08/05

Bookmark and Share   شماره خبر :63900 تعداد بازدید :230

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload