OK

قلي‌زاده يک ماهه به ميادين بازگشت (عکس)

ستاره ايراني شارلروا با رفع آسيب ديدگي در يک مسابقه دوستانه براي تيمش به ميدان رفت.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، علي قلي‌زاده بعد از آنکه تبديل به مهره ثابت و موثر تيم شارلروا بلژيک تبديل شد و براي اين تيم يک گل زد و چهار پاس گل داد، در هفته هجدهم ژوپير ليگ که مقابل اندرلخت در ترکيب حضور داشت، در دقيقه ۵۱ آسيب ديد و دو دقيقه بعد از بازي تعويض شد تا به همين دليل حدود يک ماه از ميادين دور شود.

 

اين ستاره ايراني که بيست و چهارمين بازيکن کارلوس کي‌روش بود، در نهايت به دليل مصدوميت در فهرست نهايي تيم ملي براي جام ملت‌هاي آسيا قرار نگرفت و اين اتفاق در حالي رخ داد که عنوان شد او با آسيب ديدگي مواجه است، اما در واقع اين بازيکن درست يک شب قبل از دومين ديدار تيم ايران در جام ملت‌ها برابر ويتنام، شرايط بازي را پيدا کرد و براي شارلروا به ميدان رفت تا نشان دهد در شرايط خوب بدني قرار دارد.

 

 

تيم شارلروا بلژيک که از روز دوشنبه اردوي نيم‌فصل را در والنسيا اسپانيا برپا کرده، از ساعت ۱۸ امروز در در کمپ تمريني اوليوا نووا، نخستين ديدار تدارکاتي آماده‌سازي خود را برابر سنت پائولي، تيم سوم جدول بوندس ليگا ۲ آلمان برگزار کرد و به پيروزي ۳ بر ۲ رسيد.

 

 

 

علي قلي‌زاده، ستاره ايراني شارلروا که آخرين بار روز يکشنبه، هجدهم آذرماه براي تيمش مقابل اندرلخت به ميدان رفته و چهار شب قبل به اردوي تيمش در والنسيا اسپانيا اضافه شده بود، در ديدار امروز شارلروا برابر سنت پائولي آلمان از ابتدا در ترکيب تيمش حضور داشت.

 

 

 
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/10/22

Bookmark and Share   شماره خبر :64081 تعداد بازدید :151

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload