OK

مورينيو داخل سبد لباسهاي چرک قايم مي‌شد!

ستاره سابق تيم‌هاي چلسي و پورتو مي‌گويد، ژوزه مورينيو در جريان يک بازي که از زمين اخراج شده بوده، براي ارتباط با بازيکنانش درون سبد لباسهاي کثيف قايم مي‌شود.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، استفاده ژوزه مورينيو از روشهاي عجيب و غريب براي ارتباط با بازيکنان خود، در زمان‌هايي که توسط داور از بازي اخراج شده بوده و نمي‌توانسته کنار زمين حضور داشته باشد، موضوعي شناخته شده است. شايد به همين دليل است که لقب آقاي خاص، در کنار نام مورينيو به خوبي مي‌نشيند. ولي مانيش، ملي‌پوش سابق پرتغال و ستاره سابق تيمهاي پورتو و چلسي که در اين دو تيم باشگاهي سابقه بازي زير نظر مورينيو را دارد با ذکر خاطره‌اي از او نشان داد که مورينيو در اين راه تا چه حد خلاق بوده است.

 

به گفته مانيش، در زماني که مورينيو در پورتو مربي‌گري مي‌کرده، زماني که در يک بازي داور او را از زمين اخراج مي‌کند، مورينيو براي برقراري ارتباط با بازيکنانش و حضور در رختکن تيم، در سبد لباسهاي کثيف بازيکنان قايم مي‌شود.

 

البته مورينيو در سال 2007 و در زمان بازي چلسي و بايرن مونيخ در جريان ليگ قهرمانان هم، زماني که به دليل محروميت توسط يوفا نمي‌توانست بالاي سر تيمش باشد باز هم از تکنيک قايم شدن درون سبد لباسهاي کثيف استفاده کرده است.
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/10/22

Bookmark and Share   شماره خبر :64075 تعداد بازدید :126

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload