OK

يوسف العربي: ايران قهرمان آسيا مي شود

ستاره مراکشي باشگاه الدحيل قطر دقايقي پيش در ويژه برنامه توقعاتي شبکه الکاس، قهرماني ايران در جام ملت هاي آسيا را پيش بيني کرد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، در ادامه حضور ستاره ها و چهره هاي سرشناس حاضر در قطر اين بار نوبت به يوسف العربي ستاره مراکشي الدحيل و آقاي گل فصل گذشته ليگ ستارگان رسيد تا مهمان ويژه برنامه توقعاتي شبکه الکاس باشد.

 

العربي طبق روال مهمان قبلي اين بار پيش بيني خود از نتايج مراحل گروهي و تيم هاي صعود کننده را بيان کرد اما نکته جالب اين بود که ستاره مراکشي با تعريف و تمجيد از کارلوس کي روش و شاگردانش مدام ايران را برنده بازي هاي مراحل نهايي مقابل رقبايش از جمله لبنان، چين، استراليا و کره جنوبي در فينال احتمالي جام ملت ها دانست و مدعي شد ايران با اقتدار جام قهرماني آسيا را بالاي سر خواهد برود.

 


يوسف العربي که برخلاف پيش بيني ها نتوانست در جام جهاني يکي از شاگردان هروه رنارد فرانسوي در تيم ملي مراکش باشد با اشاره به نمايشي که ايران مقابل هموطنان او در سن پطرزبورگ داشتند مدعي شد با اين قدرت و انگيزه کمتر تيمي در آسيا بتواند از نظر تاکتيکي توان رقابت با تيمي که مربي پرتغالي ساخته را داشته باشد.
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/10/08

Bookmark and Share   شماره خبر :64059 تعداد بازدید :160

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload