OK

براي کسب قهرماني به ليورپول آمده ام

نبي کيتا، ستاره جوان ليورپول، در برابر بايرن مونيخ قصد دارد خاطرات تلخ گذشته را جبران کند.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است کهبه گزارش "ورزش سه"، نبي کيتا که فصل قبل عليرغم انتقال به ليورپول در لايپزيش بازي مي کرد، در جريان ديدار اين تيم در دي اف بي پوکال برابر بايرن مونيخ از زمين بازي اخراج شد تا تقابل با باواريايي ها براي او خاطرات تلخي را به همراه داشته باشد اما حالا نبي کيتا به دنبال جبران آن مسابقه و درخشش برابر نماينده آلمان در ديدار اين هفته ليورپول در ليگ قهرمانان است.

 

 

نبي کيتا گفت: "اخراج در آن ديدار براي من بسيار تلخ بود و فکر مي کنم تصميم داور بسيار تند بود زيرا بارها بازيکنان بايرن مونيخ روي من مرتکب خطا شدند اما داور آنها را مجازات نکرد اما با دو خطا من را از زمين اخراج کرد.

 

براي من اين نبرد با بايرن مونيخ موقعيتي براي ارائه عملکردي بهتر است. به جز من که سابقه بازي کردن در بوندسليگا برابر بايرن مونيخ را دارم، ژردان شقيري نيز اينگونه است و او بازيکن سابق بايرن محسوب مي شود.

 

من براي فتح جام راهي ليورپول شده ام. در مسابقات ليگ برتر ما در شرايط خوبي قرار داشته و در ليگ قهرمانان نيز شانس داريم و بازيکنان ليورپول با تلاش فراوان مي خواهند در پايان فصل براي هواداران قهرماني به ارمغان بياورند."           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/11/29

Bookmark and Share   شماره خبر :64118 تعداد بازدید :104

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload