OK

سون: علت جام نبردن تاتنهام بدشانسي بوده

سون هيونگ مين مهاجم کره‌اي و ستاره تاتنهام معتقد است يکي از دلايل اصلي ناکامي تاتنهام در فتح جامهاي قهرماني بدشانسي بوده است.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، سون هيونگ مين مهاجم بسيار آماده اين روزهاي تاتنهام و ستاره بي چون و چراي فوتبال کره جنوبي مي‌گويد باشگاه او تاتنهام شايستگي فتح  جام را دارد و به دليل بدشانسي بوده که در چند صباح اخير در رسيدن به جامهاي قهرماني ناکام بوده. تاتنهام سه سال پياپي در پايان فصل ليگ برتر يکي از رتبه‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص داده و در فصل 2016-2017  بعد از چلسي نايب‌قهرمان ليگ برتر شده است.

 

سون در گفتگو با تلويزيون اسکاي اسپرتز از اينکه با وجود سبقت گرفتن تاتنهام از منچسترسيتي و قرار گرفتن اين تيم در رتبه دوم جدول ليگ برتر همچنان خيلي‌ها تاتنهام را به عنوان مدعي عنوان قهرماني جدي نمي‌گيرند ابراز خوشحالي کرد و گفت با چراغ خاموش حرکت کردن هميشه بهتر است.

 

سون در اين گفتگو گفت:" راستش را بخواهيد من معتقدم که ما فقط کمي بدشانس بوده‌ايم. ما هميشه به قهرماني نزديک شده‌ايم. ولي مردم پيش خودشان گفته‌اند نه بابا، تاتنهام که قهرمان نمي‌شود! ولي ما در تاتنهام هميشه به توان‌مان براي فتح جام اطمينان داشته‌ايم ولي خب بعضي وقتها شانس هم بايد يار باشد".

 

سون در ادامه اظهاراتش اضافه کرد:" ما الان تيم دوم جدول هستيم ولي هيچکس درباره ما صحبت نمي‌کند. همه فقط از منچسترسيتي و ليورپول حرف مي‌زنند. ما راه خودمان را مي‌رويم و اينها برايمان  اهميتي ندارد. اينکه ديگران راجع به ما صحبت کنند يا نکنند براي ما اهميتي ندارد. ما فقط روي خودمان تمرکز مي‌کنيم. ما راه خودمان را مي‌رويم و روحيه مثبت داريم و اين بهترين کاري‌ است که مي‌توان براي موفقيت کرد".
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/10/08

Bookmark and Share   شماره خبر :64053 تعداد بازدید :114

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload