OK

نادري امروز سرخ پوش مي‌شود

مدافع مد نظر پرسپوليس تا ظهر امروز قراردادش با اين باشگاه را نهايي مي‌کند و به جمع سرخ پوشان اضافه مي‌شود.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپوليس پس از پشت سر گذاشتن دو پنجره محروميت نقل و انتقالاتي، قصد دارد فعاليت پُر قدرتي در نقل و انتقالات نيم‌فصل داشته باشد و علاوه بر نفراتي که در ابتداي ليگ هجدهم با آنها به توافق رسيده بود، بازيکناني هم براي تقويت تيم و کمبود بازيکن در برخي پست‌ها به خدمت بگيرد.

تاکنون حضور مهدي شريفي، مهدي شيري، سروش رفيعي، مهدي ترابي و سعيد کريمي در پرسپوليس قطعي شده و اين باشگاه به دنبال جذب يک هافبک دفاعي که توانايي بازي در پست ديگري هم داشته باشد را دارد و علاوه بر آن، روي جذب يک مهاجم نوک هم برنامه‌ريزي کرده است.

در کنار اين دو، سرخ پوشان طبق خواسته برانکو ايوانکوويچ و به دليل آسيب ديدگي طولاني مدت نفراتي مثل محمد انصاري و حسين ماهيني، براي جذب يک مدافع هم اقدام کردند که گزينه مد نظرشان محمد نادري، مدافع جوان سابق تراکتورسازي و کنوني باشگاه کورتريک بلژيک بوده است.

 

اين مدافع  چپ پاي ۲۲ ساله و بلند قامت، دو فصل قبل تنها يک بازي براي تراکتورسازي به‌عنوان يار تعويضي انجام داد و در نقل و انتقالات زمستاني به‌عنوان يار قرضي راهي نساجي مازندران شد و نمايش درخشاني در سمت چپ خط دفاعي و مياني اين تيم دسته اولي داشت که با پايان آن فصل، مجددا به تراکتور بازگشت.

نادري که توانسته بود در نساجي خود را اثبات کند، فصل ۹۷-۹۶ به ترکيب بزرگسالان تراکتورسازي رسيد و در ۲۵ مسابقه ليگ برتر حضور ثابت داشت که عملکرد خوب او موجب شد تنها در يک مسابقه تعويض شود و در ساير ديدارها ۹۰ دقيقه در زمين باشد.

در کنار بازي‌هايي که نادري در ليگ هفدهم انجام داد، اين بازيکن سرعتي، در ۶ مسابقه ليگ قهرمانان هم براي تراکتورسازي به ميدان رفت که عملکرد خوب او باعث شد تا در نهايت مورد توجه باشگاه کورتريک بلژيک قرار گرفته و در اين فصل به جمع لژيونرهاي فوتبال ايران اضافه شود.

 

 

اما انتقال نادري به کورتريک بلژيک مسير فوتبالي او را تغيير نداد و او با وجود حضور ثابت در تراکتورسازي، امسال در ژوپير ليگ تنها در هفته‌هاي اول و سوم برابر اندرلخت و کلوب بروژ جزو فهرست مسابقات کورتريک بود و تا پايان روي نيمکت ديده شد و در ساير ديدارها نيز حتي در ليست بازي قرار نگرفته بود.

اکنون با توجه به شرايطي که اين بازيکن جوان دارد، او تصميم گرفته به ليگ برتر بازگردد و به پيشنهاد پرسپوليس پاسخ مثبت دهد تا بتواند دوباره خود را اثبات کرده و جايگاه ثابتي در تيمش پيدا کند.

البته به دليل رقم بالاي فسخ قرارداد نادري با کورتريک، باشگاه پرسپوليس اين بازيکن را تا پايان فصل و به‌عنوان بازيکن قرضي به خدمت خواهد گرفت و با او به توافق نهايي رسيده است.

اين بازيکن که توانايي بازي در پست‌هاي مدافع مياني، دفاع چپ و وينگر چپ را دارد، اکنون به ايران آمده و اگر اتفاق خاصي نيافتد، تا ظهر امروز شنبه قرارداد قرضي‌اش با باشگاه پرسپوليس را نهايي مي‌کند و نخستين بازيکن جذب شده به يک باشگاه در نقل و انتقالات زمستاني لقب مي‌گيرد.

           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/10/08

Bookmark and Share   شماره خبر :64056 تعداد بازدید :103

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload