OK

هوملس: مقابل آ.ا.ک نه مي‌توانيم و نه بايد ببازيم

بايرن مونيخ فردا سه‌شنبه در قالب رقابتهاي چمپيونزليگ در حالي به مصاف آ ا ک آتن مي‌رود که بعد از پيروزي پريروز خود مقابل ولفسبورگ مي‌تواند با پيروزي بر حريف يوناني، روزهاي تلخ گذشته را به فراموشي بسپارد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، بايرن که بازي قبل خود در چمپيونزليگ را در مقابل آژاکس آمستردام 1-1 مساوي کرده بود حالا براي عبور کامل از بحران اخير خود، به پيروزي در سومين بازي‌اش در مرحله‌ي گروهي چشم دوخته و با تمام قوا براي کسب سه امتياز به يونان مي‌رود. متس هوملس دفاع وسط بايرن و از پيشکسوتان اين تيم هم گفت که او و تيمش بايد هر طور شده بر آ ا ک غلبه کنند چون نمي‌توانند و نبايد ببازند.

 

متس هوملس که در سال 2014 به همراه تيم ملي آلمان سابقه‌ي قهرماني در جام جهاني را دارد درباره‌ي بازي مهم پيش روي تيمش بايرن مونيخ گفت:" انتظار دارم در يونان با تماشاچي‌هاي پرشوري مواجه شويم. يوناني‌ها در زمين هم پرشور و درگيرانه بازي مي‌کنند. ما نمي‌توانيم ببازيم و نبايد ببازيم. اگر اين بازي را ببريم شرايط‌مان در گروه خيلي بهتر از امروز خواهد شد. هدف ما بايد همين باشد، پيروزي و فقط پيروزي".

 

 

درست مثل بايرن که در آخرين بازي‌اش در بوندس‌ليگا يک پيروزي بدست آورده و ولفسبورگ را 3-1 شکست داده، آ ا اک آتن هم در آخرين بازي خود در سوپرليگ يونان، تيم ته جدولي آپولون اسميرنيس را 2-0 شکست داده و با اعتماد به نفس بالا به مصاف بايرن خواهد رفت.

 

بايرن مونيخ امروز صبح آخرين تمرين خود را در مونيخ برگزار کرده و سپس با هواپيما عازم آتن پايتخت يونان خواهد شد. رابرت لواندوفسکي ديروز درباره‌ي ترافيک شديد بازي‌هاي تيمش گفته بود:" ما اين روزها هر سه روز يکبار بازي داريم ولي اين ريتم خوبي است. من فقط اميدوارم از اين به بعد همه‌ي بازي‌ها را با پيروزي پشت سر بگذاريم".
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/07/30

Bookmark and Share   شماره خبر :63890 تعداد بازدید :208

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload