OK

ايتاليا 0-0 پرتغال: جشن صعود پرتغالي ها در سن سيرو

تيم ملي پرتغال با کسب تساوي بدون گل در خانه ايتاليا، صعودش به مرحله بعد رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا را قطعي کرد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است کهبه گزارش "ورزش سه"، شاگردان روبرتو مانچيني در اين ديدار کاملا برتر از حريف بودند و به ويژه در نيمه اول، موقعيت هاي خوبي براي گلزني داشتند اما در نهايت اين بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد تا صعود پرتغال به مرحله بعد قطعي شود.

ايتاليايي ها بازي را هجومي آغاز کردند و در همان دقايق ابتدايي، چند موقعيت خطرناک روي دروازه حريف به وجود آوردند. در دقيقه 2 بود که فدريکو کيه‌زا صاحب يک موقعيت خوب شد اما ضربه او را مدافعان پرتغال بلوکه کردند. دو دقيقه بعد نوبت اينسينيه بود که با يک ضربه محکم، دروازه پرتغال را تهديد کند اما اين بار روي پاتريسيو با يک واکنش به موقع، دروازه تيمش را نجات داد.

حملات آتزوري ادامه داشت و در دقيقه 6 بود که روي يک حمله سريع، توپ در يک رفت و برگشت پشت محوطه جريمه به الساندرو فلورنزي رسيد و ضربه زميني او، به شکل خطرناکي از کنار دروازه پرتغال به بيرون رفت.

 

 

چند دقيقه بعد نوبت پرتغالي ها بود که صاحب يک موقعيت خطرناک شوند اما تکل عالي از جورجو کيه ليني، مانع از گلزني بروما شد.

در ادامه باز هم اين بازيکنان ايتاليا بودند که توپ و ميدان را در اختيار داشتند اما دفاع فشرده و پرتعداد پرتغالي ها، مانع از ايجاد موقعيت روي دروازه اين تيم مي شد. بازي با همين روند ادامه پيدا کرد و در دقيقه 34، تيم ميزبان صاحب يک موقعيت خوب شد. ايموبيله در موقعيت تک به تک مي توانست دروازه پرتغال را باز کند اما بار ديگر پاتريسيو با يک واکنش خوب، او را ناکام گذاشت.

در دقايق پاياني نيمه اول، روند بازي تغيير چنداني نکرد و تلاش ايتاليايي ها براي رسيدن به گل ثمري نداشت و اين نيمه با تساوي 0-0 به پايان رسيد. 

 

 

در نيمه دوم بازي متعادل تر شد و بازيکنان ميهمان هم اين فرصت را پيدا کردند تا در زمين ايتاليا خودي نشان بدهند. اما در مجموع در اين نيمه موقعيت هاي کمتري نسبت به نيمه اول ايجاد شد و در نهايت توپي از خط دروازه ها عبور نکرد.

پرتغال با اين تساوي 7 امتيازي شد و با توجه به اينکه اين ديدار، آخرين ديدار ايتاليا در مرحله گروهي بود، صعود شاگردان فرناندو سانتوس به مرحله نيمه نهايي رقابت ها قطعي شد. لهستان هم با تنها يک امتياز، حتي در صورت پيروزي در ديدار آخرين مقابل پرتغال، شانسي براي بقا در سطح A ندارد و از همين حالا سقوطش به دسته پايين تر قطعي شد.           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/08/27

Bookmark and Share   شماره خبر :63956 تعداد بازدید :132

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload