OK

دو گل گنابري، کوواچ را ماندني کرد؟

بايرن مونيخ که مدتي است به دليل نتايج ضعيف به شدت تحت فشار قرار دارد با پيروزي 2-1 مقابل وردبرمن به اولين برد خود در ماه جاري دست پيدا کرد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که

به گزارش "ورزش سه"، بايرن مونيخ با دو گل سرژ گنابري موفق شد وردربرمن را شکست دهد تا اولين پيروزي خود در بوندس‌ليگا در يک ماه اخير را بدست آورد. اما مدافع عنوان قهرماني بوندس‌ليگا همچنان با صدرنشين جدول، بوروسيا دورتموند 9 امتياز فاصله دارد.

 

بايرن با اين پيروزي با دو پله صعود در جدول بوندس‌ليگا به رتبه‌ي سوم صعود کرد ولي اگر آينتراخت فرانکفورت روز يکشنبه در خانه موفق شود پنجمين پيروزي پياپي خانگي خود را بدست آورده و ولفسبورگ را شکست دهد و اگر لايپزيش موفق شود تيم دوم جدول مونشن‌گلادباخ را شکست دهد، بايرن فردا بار ديگر به رتبه‌ي پنجم جدول برخواهد گشت.

 

به نظر مي‌رسد بايرن بعد از پيروزي 5-1 مقابل بنفيکا در ليگ قهرمانان اروپا روحيه‌اي مضاعف پيدا کرده ولي ديشب با وجود پيروزي مونيخي‌ها، دورتموند نيز در خانه فرايبورگ را 2-0 شکست داد تا چيزي از اختلاف 9 امتيازي اين دو رقيب بزرگ بوندس‌ليگا کم نشود.

 

گنابري که از ابتدا به جاي آرين روبن به ميدان رفته بود در دقيقه‌ي 20 بايرن را پيش انداخت. آنهم کمي بعد از آنکه بازيکنان برمن معتقد بودند داور يک ضربه‌ي پنالتي به نفع آنها نگرفته است. اما ضعف دفاعي بايرن بار ديگر نمايان شد تا 14 دقيقه بعد برمن گل تساوي را به ثمر برساند.

 

بازي در نيمه‌ي اول با نتيجه‌ي تساوي 1-1 به پايان رسيد ولي با شروع نيمه‌ي دوم هنوز پنج دقيقه از شروع نيمه نگذشته بود که مولر با يک پاس عالي به محوطه‌ي جريمه، توپ را به گنابري رساند تا او توپ را به تور دروازه‌ي برمن بچسباند و گل پيروزي‌بخش سرخ‌پوشان باواريا را به ثمر برساند.

 

اما خبر خوب براي بايرن اينکه کينگزلي کومان که مدتها بود به دليل مصدوميت در ترکيب بايرن حضور نداشت موفق شد در اين بازي دقايقي براي بايرن مونيخ به ميدان برود. تياگو آلاکانتارا هم که در يک ماه گذشته به دليل مصدوميت در ترکيب بايرن حضور نداشت 10 دقيقه‌ي پاياني بازي را با پيراهن بايرن مقابل برمن بازي کرد تا خبرهاي خوب براي بايرن مونيخ مضاعف شود.

 

           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/09/11

Bookmark and Share   شماره خبر :63983 تعداد بازدید :77

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload