OK

رودي فولر سرمربي باير لورکوزن مي‌شود؟

باشگاه باير لورکوزن اعلام کرده قصدي براي اخراج هايکو هرليش مربي 46ساله‌ي خود ندارد ولي رسانه‌هاي آلماني مي‌گويند احتمال منصوب شدن رودي فولر، اسطوره‌ي اين باشگاه، به جاي هرليش روز به روز قوي‌تر مي‌شود.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که
به گزارش "ورزش سه"، شاگردان هرليش در لورکوزن با اينکه در آخرين بازي‌شان در بوندس‌ليگا در آخرين لحظه توانستند با زدن يک گل بسيار حساس، در مقابل هانوفر به تساوي 2-2 دست يابند و از شکستي ديگر جلوگيري کنند ولي هواداران لورکوزن که در ورزشگاه حضور داشتند با صداي بلند، يکصدا خواستار اخراج هايکو هرليش سرمربي تيم محبوب‌شان شدند.

 

لورکوزن که يکي از تيم‌هاي باسابقه و مورد توجه فوتبال آلمان است اين روزها در انتهاي جدول رده‌بندي به سر برده و مربي‌اش هايکو هرليش با فشارهاي خردکننده‌اي دست و پنجه نرم مي‌کند.  


با اينحال روزنامه‌ي آلماني بيلد گزارش داده که فردا سه‌شنبه که لورکوزن در قالب رقابتهاي ليگ اروپا در شهر زوريخ به مصاف اف‌سي زوريخ مي‌رود، هرليش همچنان روي نيمکت اين تيم خواهد نشست.

 

با اينکه رسانه‌هاي آلماني و هواداران لورکوزن گمانه‌زني‌هاي زيادي درباره‌ي جايگزين شدن رودي فولر اسطوره‌ي بزرگ  باشگاه با هرليش داشته‌اند ولي روزنامه‌ي بيلد مي‌گويد رودي فولر بارها نشان داده که مردي نيست که بخواهد از وضعيت بغرنج يک سرمربي تحت فشار براي پيش‌برد اهداف شخصي‌اش استفاده کند.

 

هرليش در 9 روز آينده سه بازي بسيار مهم را در پيش خواهد داشت که به نظر مي‌رسد آينده‌اش در لورکوزن به اين سه بازي بستگي خواهد داشت. او و شاگردانش ابتدا به مصاف اف‌سي زوريخ رفته، سپس در بوندس‌ليگا با وردربرمن ديدار خواهند کرد و بعد در جام حذفي روياروي گلادباخ خواهند ايستاد. در صورت ناکامي تيم هرليش در اين سه مسابقه، خداحافظي او از اين تيم تقريباً قطعي به نظر مي‌رسد.

 

 

لورکوزن که در ابتداي فصل خود را به عنوان يکي از مدعيان فتح بوندس‌ليگا معرفي مي‌کرد حالا در ابتداي جدول جا خوش کرده و از هشت بازي خود در بوندس‌ليگا تنها 2 پيروزي بدست آورده است. هرليش هفته‌ها است که روي نيمکت لورکوزن وضعيت متزلزلي دارد ولي رودي فولر تا اينجا به صورت واقعي از او حمايت کرده و به هواداراني که مي‌خواهند خود فولر سکان هدايت تيم‌شان را بدست بگيرد بي‌اعتنايي کرده است. فولر اخيراً درباره‌ي هرليش گفته بود:" به اعتقاد من او هنوز مي‌تواند موفق شود. ما با هم در تماس هستيم و گفتگوهاي صريح و جدي‌اي داريم".


           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/07/30

Bookmark and Share   شماره خبر :63891 تعداد بازدید :226

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload