OK

مرگ اسرارآميز فوتباليست جوان لوکوموتيو

باشگاه لوکوموتيو مسکو مرگ بازيکن جوانش الکسي لوماکين را تاييد کرد. اين باشگاه روس از مرگ ناگهاني لوماکين 18ساله که به عنوان هافبک در اين تيم بازي مي‌کرده خبر داد.   
       
           
           
       
   

             

           گزارش تيم اخبار فوتبال 4ورزش حاکي از ان است که


به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لوکومتيو مسکو با انتشار اطلاعيه‌اي از مرگ ناگهاني الکسي لوماکين، هافبک 18ساله‌ي باشگاه که در تيم جوانان لوکوموتيو بازي مي‌کرده خبر داد و اعلام کرد باشگاه روس از اين اتفاق در وضعيت شوک به سر مي‌برد. رسانه‌هاي روس پيش از اين گزارش داده بودند که مادر لوماکين، گم شدن او را به پليس گزارش کرده است.

 

باشگاه لوکوموتيو در بيانيه‌ي خود اعلام کرد که جزئيات اين تراژدي در حال روشن شدن است. ولي در بيانيه‌ي باشگاه اطلاعات بيشتري در اين مورد وجود ندارد. رسانه‌هاي روسيه پيش از اين گزارش داده بودند که مادر لوماکين گم شدن پسرش را به پليس اطلاع داده است. لوماکين پيش از گم شدن در حال پشت سرگذاشتن فرايند درمان مصدوميتي بود که ماه گذشته به آن دچار شده بود.

 

لوماکين از سال 2007 به آکادمي باشگاه لوکوموتيو پيوسته و در تيمهاي پايه‌ي اين باشگاه بازي مي‌کرده. او در سال 2018 اولين بازي خود براي تيم جوانان لوکوموتيو را انجام داده و تا پيش از مرگش در شش مسابقه به ميدان رفته بود.

 

يوليا ايوانووا، سخنگوي پليس فدرال روسيه در گفتگو با آژانس خبري رسمي روسيه، تاس، اعلام کرد که جسد فوتباليست جوان صبح روز يکشنبه در جنوب پايتخت روسيه پيدا شده است. اين سخنگوي پليس روسيه گفت:" جسد يک مرد جوان 18ساله صبح روز دوم دسامبر در نزديکي رودخانه‌ي گورودنيا در جنوب مسکو کشف شد. در بررسي‌هاي اوليه مشخص شده که در صورت فرد مورد نظر آثار کبودي و ضرب و جرح مشاهده شده است".
           
           

           
           

           

            ???????? ?????????

            ????? ??

            ????? ?? ???? ???

            ????

            ?????

           

           

           


           

           
           


1397/09/13

Bookmark and Share   شماره خبر :63994 تعداد بازدید :112

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload